Apple Watch Ön Cam Değişimi

Ön Cam Değişimi

Herkes tarafından kullanılan ama bir çok kişinin tam olarak ne anlama geldiğini bilmediği cümle.

Apple Watch cihazların ekranları, 3 parçadan oluşmaktadır. En üst cam, altında dokunmatik algılayıcı ve son katmanda görüntü iletimini sağlayan ekran.

Eğer ki ekran görüntünüzde, renklerde bozukluk, ekranın bazı bölgelerinde görüntü kaybı gibi sorunlar yaşamıyorsanız, sadece panel kırıklığı yada dokunmatik sorunları mevcutsa, ön cam değişimi ve dokunmatik algılayıcı değişimi yapılmaktadır. Aksi takdirde ekran komple değişmektedir.

Apple Watch Reklam

Apple Watch cihazların tamiri yüksek teknoloji, fazlasıyla tecrübe, ekipman ve orijinal yedek parça gerektirir. Maalesef ki çok fazla cihazı yukarıda bahsettiğim bir yada bir kaç unsurdan dolayı çöp olmaktan alıkoyamıyoruz, bu durum hem Apple Watch sahiplerine hemde ülke ekonomisine ciddi zarar veriyor. Kullanıcıları bu konuda gerek sosyal medya hesaplarımızdan gereksede sitemizde yayınladığımız bültenlerden bilgilendirmeye çalışsak da geldi geçti firmaların tuzaklarından maalesef kurtaramıyoruz. 

Apple WatchIMG_6720

Solda görmüş olduğunuz bu fotoğraf, amatör bir teknisyen tarafından ekranı değiştirilmiş ve kısa süre içerisinde bu hale gelmiştir. Tarafımıza gönderilen bu Apple Watch Cihaz incelemelerimiz sonucu ekran ve kasa laminasyonu sırasında uygun olmayan yapıştırıcı ile yapıştırılması sonucu ilk sıvı ile temas etmesinin ardından gelinen manzaradır. Ekranın kasaya montajlanması sırasında kullanınan yapıştırıcıların yüzey teması ve sıvıya karşı dayanıklılığı bu hususta son derece önemlidir. binlerce cihazı onarmış ve geri dönüş oranında %1’in üzerine çıkmamış bir firma yöneticisi olarak söylüyorum ki, Bu konuda ki yapmış olduğumuz AR-GE ve yatırımlar bizi eşsiz kılmaktadır. 

Bizim için başarılı tamir en az 2 sene geri dönüşü olmayan tamirdir.

Başarımız, yapmış olduğumuz onarımların geri dönüşleri ile doğru orantılıdır. Tamir sonrası verimlilik, uzun ömürlülük ve sürdürülebilirlik olmazsa olmazımıdır.

Kategori farketmeksizin tüm Apple Watch cihazların her onarımlarına 1 Yıl garanti veriyoruz. Geri dönüş oranımız ise %1.

 

 

 

Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

MacBook Model Öğrenme

MacBook modeli nasıl anlaşılır, nasıl belirlenir ? Model numarasını bulma: MacBook unuzun model numarası, servise ihtiyacınız olduğunda veya bilgisayarınızın bileşenlerini yükseltme zamanı geldiğinde size yardımcı olabilir. MacBook’lar model numarasını öğrenmenin

Daha Fazlası »

iPad Model Öğrenme

iPad modeli nasıl anlaşılır, nasıl belirlenir ? Model numarasını bulma: Hangi iPad modeline sahip olduğunuzu öğrenmek için model numarasını kullanın. Model numarasını iki şekilde bulabilirsiniz: 1- iPad’inizin arkasına bakın. 2-

Daha Fazlası »

Apple Watch Ön Cam Değişimi

Ön Cam Değişimi Herkes tarafından kullanılan ama bir çok kişinin tam olarak ne anlama geldiğini bilmediği cümle. Apple Watch cihazların ekranları, 3 parçadan oluşmaktadır. En üst cam, altında dokunmatik algılayıcı

Daha Fazlası »