Apple'ın Bağımsız Onarım Sağlayıcısıyız !

Factor, Apple tarafından Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olarak yetkilendirilmiştir. Bu program, orijinal parçalarla Apple cihazlarını yerinde onarmamıza olanak tanır. Apple’dan farklı olarak, bunu genellikle aynı gün içinde onarımları gerçekleştiriyoruz! Bu seçeneği iPhone X ve daha yeni modellerin ekran onarımları için sunuyoruz. Pil onarımları için ise iPhone 7 ve daha yeni modeller için geçerlidir.

Orijinal bir Apple parçası taktırmak mı istiyorsunuz? iPhone’umu bul özelliğinin devre dışı bırakıldığından emin olun. Aksi takdirde, teknisyenlerimiz onarımınıza başlayamazlar.

Orijinal Apple parçaları yalnızca Bağımsız Onarım Sağlayıcıları ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarında bulunmaktadır. Bunlar yalnızca orijinal Apple parçaları ile onarım yapabilirler

Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı


       Factor, iPhone ve Mac için garanti dışı onarımlar sağlamamıza olanak tanıyan orijinal Apple parçalarına, özel araçlara, özel eğitime, resmi servis kılavuzlarına, kalibrasyonlara ve diğer kaynaklara erişime sahiptir. Bağımsız Onarım Sağlayıcıları, iPhone ve Mac için garanti dışı onarımlar sunan şirketlerdir. Bu şirketler, iPhone ekranı ve pil değiştirme, MacBook Anakart  değiştirme gibi iPhone ve Mac için çeşitli garanti dışı onarımları gerçekleştirmek üzere Apple orijinal parçalarına, araçlarına, eğitimlerine, kalibrasyonlarına ve kaynaklarına erişime sahiptir. Sağlayıcılar kendi garantilerini sağlayabilirler.