Apple Satın Al

Uzman teknisyenler tarafından yenilenmiş iPhone, iMac, iPad cihazlarımıza göz atın,  size ve bütçenize uygun olanı seçip satın alın.

Apple Cihazlarınızı Satın

Arızalı yada kullanılmış iPhone, iPad, Macbook cihazlarınızı bize satabilirsiniz.

Takas

Apple Cihazlarınız eskiyse, arızalıysa, bizimle takas edebilirsiniz.

Al, Sat, Takas

Cihazlarınızı tamir ettirmek istemiyor musunuz ?
En güncel cihazlar mı kullanmak istiyorsunuz ?

Çekmeceleriniz ve saklama kaplarınız telefon yada tablet mezarlığına mı döndü ? Eski kullanmadığınız iPhone, iPad, iMac ve Macbook cihazlarınızı satın alarak kullanmadığınız cihazlarınızı anında nakite çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Bize eski kullanmadığınız cihazlarınızı getirin, onları uzman teknisyenlerimiz tarafından onları güncel kullanılır haline getirip tekrar satışa sunalım ve elektronik çöplük olmaktan kurtaralım. Hem ülke ekonomisine destek olalım hemde geleceğimize temiz bir doğa bırakalım.

Bu nedenlerden ötürü kullanılmış cihaz satın almak, satmak yada takas etmek istiyorsanız lütfen Factor servislerimizi ziyaret edin.

Hızlı Ödeme

Cihazlarınızı tarafımıza satmak yada takas etmek için getirdiğinizde kısa süre içerisinde fiyatlandırma yaparak ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz.

iPhone, iPad, Apple Watch, iMac, Macbook cihazlarınızı bize satmak istediğinize karar verdiğinizde 1-2 gün içerisinde incelemesi yapılıp fiyat teklifinde bulunuyoruz, teklifimiz kabul edilmesi durumunda hesabınıza ödemenizi sağlıyoruz.

30 Günlük teklif kilidi

Telefonunuzun yada cihazınızın fiyatını 30 gün boyunca kilitleyin.

Biliyorsunuz ki Apple cihazlarının değerleri yeni modellerin çıkması ile birlikte kaybetmesi an meselesidir, sizleri düşünerek cihazlarınızın alımı için verdiğimiz teklif fiyatını 30 gün boyunca kilitliyoruz, bu süreçte dilediğiniz zaman değer kaybetmeden aynı fiyata satmanızı sağlıyoruz.

Risk Yok

Cihazlarınızı bize satmak risksizdir.

Diğer tüm ilişkilerde olduğu gibi dürüstlüğün en iyi politika olduğunu biliyoruz. Herhangi bir nedenle bize teslim ettiğiniz cihazınızın değeri konsunda anlaşamazsak sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.