Şirket Profili

Sunucu Çözümleri

Büyük, orta ve küçük ölçekli firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara göre, uygun sunucuyu seçip, donanımsal konfigürasyonu yaparak, standartlar doğrultusunda kurulumlarını gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman sertifikalı teknik kadrosu ile kurumların uçtan uca sunucu beklentilerini karşılanmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz sunuculara sistem mühendislerinden oluşan kadromuzla teknik destek hizmeti verilmektedir.

Sunmuş olduğumuz sunucu çözümleri ile kurumlara aşağıdaki avantajları sağlamaktadır:

  • Operasyonel maliyetlerinin düşürülmesi,
  • Kolay yönetilebilirlik
  • Düşük enerji tüketimi
  • Kesintisiz iş sürekliliği
  • Yüksek performans

Faktör Bilgisayar olarak ister sunucu satın alma, kiralama olsun. İster istediğiniz sunucu sanal veya fiziksel olsun. Parça seçiminden, kurulum ve entegrasyona kadar sunucu projenizin her aşamasında size yardım etmeye hazırız.

Sunucu satın almayı düşünüyorsanız, firmanız için en uygun, performans/fiyat oranı en yüksek, var olan sisteminize tamamen uygun, istediğiniz üreticinin sunucusunu bulmanıza yardım etmek için hazırız. Sunucu kiralamak isterseniz; talebine en uygun sanal veya fiziksel sunucuyu size kiralayabiliriz.

Data Center hizmetleri olarak firmanızın sahip olduğu sunucuları Faktör Bilgisayar Data Center’a taşıyor ve size hem yer konusunda, hem de sunucunun bakımı konusunda yardım ediyoruz. Kendi Data Center’ımızda sunucularınız 24 saat boyunca gözetim ve koruma altında.

İşletmenizin iş sürekliliğini sağlayan uygulamaların doğru konumlandırılmış bir sunucu üzerinde çalışması çok önemlidir. Performans analizleri neticesinde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda, işletmeniz için en uygun sunucu çözümleri belirlenebilir. Ancak gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarınız da mutlaka hesaba katılmalıdır. Kolay yönetilebilen, genişleyebilir bir yapı sayesinde yatırımlarınızın tam karşılığı alabilirsiniz. Aksi takdirde değişiklik gerektiren bir durum ile karşılaştığınızda yüksek maliyetli yatırımlar yapmanız gerekebilir.

Doğru çözümler için en önemli nokta ihtiyaç analizinin doğru olarak yapılması ve fiyat/performans anlamında en doğru ürünlerin belirlenmesidir. Faktör Bilgisayar, uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile işletmelere her seviyesinde sunucu çözümleri sunmaktadır.

Sorununuz Varsa
     Çözümünüz Bizde
Uzaktan Yardım
     Programını İndirin
Uzaktan Yardım
   
Servisteki ürününüzü
buradan takip edin
Yeniliklerden
     Haberdar Olunapple acer asus ben-q casper compaq dell fujitsu hp IBM lenovo LG samsung toshiba sony vaio