Şirket Profili

Şarj Cihazları & Piller

Apple 45W Magsafe 2 Güç Adaptörü (MacBook Air için)

Apple'ın MacBook Air'iniz için özel ürettiği yeni, devrimsel güç adaptörünü evinizde veya işyerinizde güvenle kullanın.

Apple Magsafe Güç Adaptörü, seyahatlerinizde size eşlik edebilecek kadar küçük ve hafif bir tasarıma sahiptir. Adaptörün manyetik DC bağlantısı, kabloya yanlışlıkla takılmanız durumunda, kabloyu Macbook'unuzdan ayırır ve Macbook'un yere düşmesine engel olur.

Adaptörün zekice yapılmış tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda DC kablonun etrafına sarılarak, kolayca saklanabilmesini sağlar. Apple taşınabilir bilgisayarınıza taktığınız DC bağlayıcının ucunda yer alan renkli ve ışıklı (LED) durum göstergeleri, şarj durumunu gösterir. Kırmızı ışık bilgisayarın şarj edildiğini gösterirken, yeşil ışık pilin dolu olduğunu gösterir. Adaptörle birlikte gelen AC kablosu çok uzun mesafeler için kullanılabilirken, yine adaptörle birlikte gelen AC duvar adaptörü kullanıcılara taşıması daha kolay bir alternatif sunar. Avucunuzun içine sığacak şekilde tasarlanmış olan yeni güç adaptörü, bağlandığı bilgisayar kadar yenilikçidir.

Adaptör, lityum polimer pili, bilgisayar açık, kapalı veya uyku konumundayken şarj edebilir. Ayrıca pilsiz çalışmak istediğinizde de sisteme güç sağlar.

Uyumluluk

 • MacBook Air (MagSafe 2 güç girişine sahip olan modeller)

Apple 45W Magsafe Güç Adaptörü (MacBook Air için)

Apple'ın MacBook Air'iniz için özel ürettiği yeni, devrimsel güç adaptörünü evinizde veya işyerinizde güvenle kullanın. Apple Magsafe Güç Adaptörü, seyahatlerinizde size eşlik edebilecek kadar küçük ve hafif bir tasarıma sahiptir. Adaptörün manyetik DC bağlantısı, kabloya yanlışlıkla takılmanız durumunda, kabloyu Macbook'unuzdan ayırır ve Macbook'un yere düşmesine engel olur.

Adaptörün zekice yapılmış tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda DC kablonun etrafına sarılarak, kolayca saklanabilmesini sağlar. Apple taşınabilir bilgisayarınıza taktığınız DC bağlayıcının ucunda yer alan renkli ve ışıklı (LED) durum göstergeleri, şarj durumunu gösterir. Kırmızı ışık bilgisayarın şarj edildiğini gösterirken, yeşil ışık pilin dolu olduğunu gösterir. Adaptörle birlikte gelen AC kablosu çok uzun mesafeler için kullanılabilirken, yine adaptörle birlikte gelen AC duvar adaptörü kullanıcılara taşıması daha kolay bir alternatif sunar. Avucunuzun içine sığacak şekilde tasarlanmış olan yeni güç adaptörü, bağlandığı bilgisayar kadar yenilikçidir. Adaptör, lityum polimer pili, bilgisayar açık, kapalı veya uyku konumundayken şarj edebilir. Ayrıca pilsiz çalışmak istediğinizde de sisteme güç sağlar.

Önemli: Sadece Macbook Air ile uyumludur. Ürünün görselinde Amerika'da kullanılan adaptör ucu gösterilmekteyse de, bu adaptör, Türkiye'deki prizlere uygundur.

Apple 60W MagSafe Güç Adaptörü (MacBook ve 13-inç MacBook Pro için)

Apple'ın Macbook Pro'unuz için özel ürettiği yeni, devrimsel güç adaptörünü evinizde veya işyerinizde güvenle kullanın. Apple Magsafe Güç Adaptörü, seyahatlerinizde size eşlik edebilecek kadar küçük ve hafif bir tasarıma sahiptir. Adaptörün manyetik DC bağlantısı, kabloya yanlışlıkla takılmanız durumunda, kabloyu Macbook Pro'unuzdan ayırır ve Macbook Pro'un yere düşmesine engel olur. Adaptörün zekice yapılmış tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda DC kablonun etrafına sarılarak, kolayca saklanabilmesini sağlar. Apple taşınabilir bilgisayarınıza taktığınız DC bağlayıcının ucunda yer alan renkli ve ışıklı (LED) durum göstergeleri, şarj durumunu gösterir. Kırmızı ışık bilgisayarın şarj edildiğini gösterirken, yeşil ışık pilin dolu olduğunu gösterir. Adaptörle birlikte gelen AC kablosu çok uzun mesafeler için kullanılabilirken, yine adaptörle birlikte gelen AC duvar adaptörü kullanıcılara taşıması daha kolay bir alternatif sunar. Avucunuzun içine sığacak şekilde tasarlanmış olan yeni güç adaptörü, bağlandığı bilgisayar kadar yenilikçidir. Adaptör, lityum polimer pili, bilgisayar açık, kapalı veya uyku konumundayken şarj edebilir. Ayrıca pilsiz çalışmak istediğinizde de sisteme güç sağlar. Önemli: Sadece MacBook ve 13" MacBook Pro serileriyle uyumludur.

Apple 85W MagSafe 2 Güç Adaptörü (MacBook Pro Retina Display)

Evde ya da iş yerinizde ikinci bir adaptör kullanın. Apple'ın yaratıcı tasarımına sahip bu AC adaptör MacBook Pro Retina Display için özel olarak üretilmiştir.

85 Watt'lık MagSafe 2 Güç Adaptörü, aşırı zorlanma durumlarında bağlantıyı kesen, yıpranma ya da zamanla kabloların zayıflamasını önlemeye yardımcı olan bir manyetik DC konnektörüne sahiptir.

Uyumluluk

 • MacBook Pro Retina Display

Apple 85W MagSafe Güç Adaptörü (15-inç ve 17-inç MacBook Pro için)

Apple Battery Charger Pil Şarj Cihazı

Boş pillerinizi şarj etmenin dahice bir yolu.

Şık ve kompakt Apple Battery Charger'ın tek görevi pilleri daha verimli bir şekilde şarj etmek. Apple tarafından sağlanan orijinal piller için optimize edilmiş olsa da diğer markalara ait şarj edilebilir AA NiMH pillerle de çalışır. Piliniz şarj olduğu zaman otomatik olarak enerji beslemesini keser. Bu özelliği ile piyasadaki en verimli şarj cihazlarından birisi halindedir.

Tam bir paketten biraz fazlası ile beraber gelir.

Her bir Apple Battery Charger paketi, içerisinde altı adet NiMH şarj edilebilir pil ile birlikte gelir. İki tanesi klavyeniz için, iki tanesi fare veya trackpad'iniz için, iki tanesi de şarjda bulunması için. Bu piller sadece 10 senelik kullanım ömrüne sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda uzun süre kullanabilmeniz için de size en yüksek verimliliği sağlar. Böylelikle ihtiyacınız olduğu her an kullanıma hazır bulunurlar.

Daha az tüketim. Daha çok verimlilik.

Apple Battery Charger piyadaki muadillerine oranla bekleme durumunda güç tüketimi en az olan şarj cihazıdır. Bekleme konumu, çoğu şarj aletinin pili doldurduktan sonra bile enerji çekmeye devam ettiği durumdur. Apple Battery Charger, bir pilin doluluk oranını kontrol eder ve pil tam dolduğunda da kullanılan enerjiyi 30 miliwatt'a kadar düşürür, ki bu değer standart bir şarj cihazının 10'da 1'i kadardır.

Çevreye duyarlı.

Apple Battery Charger ile bir kaç ayda bir yeni pil alıp, eskilerin nereye atılacağı ile daha fazla uğraşmayacaksınız. Şarj cihazı hızlı ve verimli çalışır. Pilleriniz tam dolduğunda piyadaki diğer şarj cihazlarına oranla çok daha az enerji harcar.

Paket İçeriği

 • Prizden şarj cihazı
 • 6 adet şarj edilebilir NiMH pil
 • Basılı dokümantasyon

Önemli: Görselde Amerika uyumlu adaptör ucu kullanılmıştır. Size ulaştırılacak olan ürün Türkiye uyumludur.

Apple Dünya Seyahat Adaptör Takımı

Apple Dünya Seyahat Adaptör Kiti bir adet USB güç adaptörü, bir adet USB kablosu ve altı farklı AC fişten oluşan set ile dünyanın farklı bölgerinde size yardımcı olmak üzere paketlenmiş çok kullanışlı bir aksesuardır. Sık sık seyahat edenler için biçilmiş kaftan olan Dünya Seyahat Adaptör Kiti, gittiğiniz her ülkede enerji ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 • Adaptör takımı iPod, iPhone, iPad, Apple MagSafe Güç Adaptörleri, Taşınabilir Güç Adaptörleri ve AirPort Express için tasarlanmıştır.
 • Kuzey Amerika, Britanya, Kıta Avrupası, Japonya, Çin, Kore, Avustralya ve Hong Kong'da iPod ve iPhone'unuzu şarj edebilirsiniz.

Uyumluluk

 • iPad 2
 • iPad
 • iPhone 4
 • iPhone 3G/3GS
 • 1. Nesil iPhone
 • iPod touch (Tüm modeler)
 • iPod classic (2009 yılında çıkan 120 ve 160GB'lık modeller)
 • iPod classic (2007 yılında çıkan 160GB'lık model)
 • iPod classic 80GB
 • iPod nano (Tüm nesiller)
 • iPod shuffle (3. ve 4. Nesiller)
 • iPod mini
 • iPod (1., 2., 3., 4. ve 5. Nesiller)

Apple MagSafe Havayolu Güç Adaptörü

MagSafe Havayolu Adaptörü ile bir daha asla seyahat ederken şarjınızın bitmesiyle ilgili endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Yerden 35.000 feet (10.6 km) yükseklikte dizüstü bilgisayarınızın pili bittiği için çalışmalarınızı kaybetmeyecek, izlediğiniz DVD filmin sonunu kaçırmayacaksınız. Tek yapmanız gereken, adaptörü uçaktaki koltuğunuzun güç kapısına takmak. MacBook, MacBook Pro ya da MacBook Air'iniz tüm uçuş boyunca uyanık ve zinde olacak!

Uyumluluk:

Apple MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air bilgisayarlar.

MagSafe Havayolu Adaptörünü kullanmak şarjını doldurmayacak, fakat bilgisayarınıza güç sağlayacaktır.

MagSafe Havayolu Adaptörü, otomobillerdeki güç kapılarıyla uyumlu değildir.

Uçak koltuklarındaki dahili EmPower ve 20mm güç kapılarından bağlanır.

Apple Şarj Edilebilir Pil (13 inç Beyaz Macbook için)

 

 

55 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ya da yedek kullanım için 13 inç beyaz Macbook'unuzla tam uyumludur.

Önemli: Bu pil sadece 13 inç beyaz Macbook'lar ile uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (13 inç Siyah Macbook için)

 

 

55 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ya da yedek kullanım için 13 inç siyah Macbook'unuzla tam uyumludur.

Önemli: Bu pil sadece 13 inç siyah Macbook'lar ile uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (13-inç Alüminyum Macbook için)

 

 

45 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ederken pil ömrünü ikiye katlamak ya da yedek kullanım için idealdir. 13-inç alüminyum yekpare gövdeli Macbook'unuzla tam uyumludur.

Önemli: Bu pil sadece 13-inç alüminyum Macbook'lar ile uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (15 inç Macbook Pro için)

 

 

60 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ya da yedek kullanım için 15 inç Macbook Pro'unuzla tam uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (15-inç Alüminyum Macbook Pro için)

 

60 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ederken pil ömrünü ikiye katlamak ya da yedek kullanım için idealdir. 15-inç alüminyum yekpare gövdeli Macbook Pro'nuzla tam uyumludur.

Önemli: Bu pil sadece Alüminyum yekpare gövde (Precision aliminium unibody) 15-inç Macbook Pro ile uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (17 inç Macbook Pro için)

 

 

68 watt'lık şarj edilebilir lityum polimer pil, seyahat ya da yedek kullanım için 17 inç Macbook Pro'unuzla tam uyumludur.

Önemli: Bu pil sadece 17 inç Macbook Pro'lar ile uyumludur.

Apple Şarj Edilebilir Pil (iBook 12 inç için)

 

 

Apple'ın 50Wat gücündeki şarj edilebilir lithium-ion pili sadece iki USB kapılı 12 inç iBook ile uyumludur.

Artwizz İndüksiyon Yollu Magic Mouse Şarj Standı

Magic Mouse'u istediğiniz zaman kablosuz olarak şarj edin!

İndüksiyon yollu Magic Mouse şarj standıyla, hem pil yenileme derdinden hem de masaüstü karışıklıgından kurtulacak ve Magic Mouse'unuza güzel bir yuva bulmuş olacaksınız.

İndüksiyon şarj standı, beyaz piyano cilasından ve alüminyum çerçeveden imal edilen mükemmel bir Magic Mouse tamamlayıcısıdır. Masaüstünüzde şık bir şekilde yerini alırken Magic Mouse'unuzu elektromanyetik indüksiyon yoluyla şarj eder.

İndüksiyon bataryasını Magic Mouse'a yerleştirin ve şarj standını USB çıkısına ya da harici USB şarjına bağlayın. Magic Mouse'u şarj cihazına bağladığınız anda batarya şarj olmaya başlayacaktır. Dahili mıknatıs tarafından stand üstünde tutulan Magic Mouse'un, tam şarj oldugunu LED gösterge ile görebilirsiniz. Bu gösterge aynı zamanda bilgisayarınızda da gözükmektedir.

Kaymayan tabanı sayesinde her türlü yüzeyde rahatça durabillmektedir.

Teknik Özellikler

Giriş: DC 4.5 - 5.3 V

Çıkış: 5 V DC / 250 mA

Boyutlar

150 x 90 x 17 mm (Boy x En x Yükseklik)

Paket İçeriği

Artwizz dahili USB kablolu Magic Mouse şarj standı

AA İndüksiyon batarya seti

Macally 2 USB Yuvalı iPod ve iPhone Araç Şarj Cihazı (Beyaz)

2'den fazla USB ile şarj olan elektronik aletiniz var ve ikisini aynı anda şarj etmek istiyorsunuz, fakat elinizdeki araç şarj aletinde sadece 1 tane USB çıkışı var. Bu size zaman kaybettiriyor. Artık Macally 2 USB sayesinde aynı anda iki elektronik cihazı birden aracınızdan şarj edebilirsiniz!

Uyumluluk

Tüm iPhone modelleri

Tüm iPod Modelleri

USB ile çalışan diğer cihazlar

Teknik Bilgiler

Giriş: 12-24V?

Çıkış: 10.5 Watt (5V/2.1A)

Sorununuz Varsa
     Çözümünüz Bizde
Uzaktan Yardım
     Programını İndirin
Uzaktan Yardım
   
Servisteki ürününüzü
buradan takip edin
Yeniliklerden
     Haberdar Olunapple acer asus ben-q casper compaq dell fujitsu hp IBM lenovo LG samsung toshiba sony vaio