Şirket Profili

iPhone Servis

     Factor Bilgisayar; iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus cihazlarınız için orijinal parça ve servis kalitesiyle uzmanlaşmış hizmet sağlamaktadır. Ekran kırılması, yazılım sorunları, kasa değişimi, pil değişimi gibi sorunlarda servisimizden yardım alabilirsiniz. iPhone Servis hizmetimiz tüm yazılım ve donanımsal sorunları kapsamaktadır. Bahçeşehir bölgesi başta olmak üzere, Avcılar, Beylikdüzü, Esenkent, Esenyurt, Boğazköy, Ispartakule, Avrupa Konutları ve çevresindeki bölgelere çok kısa sürede hizmet vermekteyiz.

iPhone cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür, bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir.

Kullanılan yedek parçalar ve Ekipmanlar muhakkak kaliteli olmalıdır. Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz.

iPhone Yazılım Sorunları:

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus cihazlarında oluşabilecek yazlım sorunlarında; Yazılım donması, açılmama sorunları, yazılım sebepli şarj sorunları, güncel yazılım yüklenmesi, extra paket vb . çözüm sağlanmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi:

iPhone dokunmatik camınız ya da LCD ekranınız kullanım esnasına, çantanızda veya özel kılıfında taşınırken çeşitli fiziksel çevre faktörleri sebebi ile kırılma ya da dokunmak hassasiyet kayıpları oluşabilir. Başınıza gelebilecek bu gibi problemlerde servisimiz alanında uzman personelimiz ile iPhone LCD ekran orijinal parça kullanarak değişimini sağlayabiliriz

Özellikle iPhone onarımı, üretiminde kullanılan montaj tekniğinden dolayı profesyonel araçlar ve uzmanlık gerektirir. Lütfen iPhone cihazlarınızı onartmak üzere servis seçerken dikkatli olunuz.

Çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 5-5S-5C LCD ekran değişimi, iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus Ön cam Değişimi ve iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus nin ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 5-5S-5C dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ler için de aynı durum geçerlidir.


iPad Şarj Soketi Değişimi

iPad'in şarj olmama, iTunes’u görmeme, çok uzun zamanda şarj olma veya iPad'in şarj olurken çok ısınması gibi sorunlar genellikle iPad Şarj soketini değişimi ile mümkündür.

Wi-Fi ve Bluetooth gibi birimler içinde önemli olan iPad Şarj Soketi değişimi için servisimizden destek alabilirsiniz.

iPad Kozmetik Yenileme (Karbon Kaplama):

iPad 3G ve WiFi modelleri için aşınmış, darbe görmüş, çizilmiş arka kapaklarınızı Factor Bilgisayar Servisinde 3M marka karbon kaplamalar ile yenilemeniz ve farklı bir görüntü katmanız artık çok kolay.

iPad Pil (Batarya) Değişimi:

Standart kullanım ile Ortalama bir pilin sağlıklı çalışma ömrü 6 ay ila 1 yıl arasındadır. Bu süre dolduktan sonra cihazınızın pil performansında düşüşler gözlenmeye başlanabilir bu durum pilinizin değişimini gerektirir. Lütfen iPad Pil değişimi için servis seçerken dikkatli olunuz.

iPad Anakart onarım yada değişimi

Yeni Trend Olan iPad‘lerin popülerliği kadar artık onarımı ve bakımı da önemli hale gelmiştir. Bir çok nedenden dolayı iPad‘ler sorun çıkarabiliyor. Açılıp kapanmaması yada açıldıktan bi süre sonra kapanması ANAKART sorunlarından dolayı olabilmektedir. Teknik Servisimiz ile Anakart tamiri yada Anakart Değişimini yapmaktayız.

Sorununuz Varsa
     Çözümünüz Bizde
Uzaktan Yardım
     Programını İndirin
Uzaktan Yardım
   
Servisteki ürününüzü
buradan takip edin
Yeniliklerden
     Haberdar Olunapple acer asus ben-q casper compaq dell fujitsu hp IBM lenovo LG samsung toshiba sony vaio