Şirket Profili

Destek ve Bakım Hizmetleri

En geniş anlamı ile tanımlı bir BT ekipman ve/veya sistem parkına verilen kuruluş, bakım, onarım ve destek hizmetleridir. Tanımlı ekipman, sistem parkı bileşenlerinin kuruluşunu, üzerinde uzlaşılan bir hizmet sözleşmesi çerçevesince çalışır durumda tutulmasını, tamirini, onarımını, koruyucu bakımını, kurulum-taşıma-ekleme-çıkarma-devreden çıkarma (IMACD) hizmetlerini içerir.

Şirketin BT altyapısında bulunan cihazlarda yaşanacak problemlerin etkisi büyük olabilir. Örneğin şirket ağı sadece şirketi desteklemekle kalmaz, aynı zamanda onu yönlendirir. Ağ zayıf olursa şirket de zayıf olacaktır ve bugünün rekabetçi ortamı göz önüne alındığında kesintiler şirketin verimliliğinde ciddi zararlara yol açabilir ve müşterinin şirkete olan güvenini yıkabilir. Hizmetin devamlılığı riske girdiğinde problemlere müdahale süresini geliştirmek ve en kısa sürede çözüm sağlamak için çareler aramak gerekir.  Doğru uzmanlığa sahip bir tedarikçi ve uygun hizmetlerle IT destek masrafları yönetilebilir ve şirketin gelişimini desteklemek için altyapınının geliştirilmesi sağlanabilir. Bu şekilde problemlerden ve beklenmedik olaylardan kaynaklanan hizmet kesintilerinin etkileri hafifletilebilir, ve bazı durumlarda aksama süresi ciddi ölçüde azaltılabilir.

Şirketler BDH destek hizmetlerini kullanarak kendi işlerine odaklanırken destek hizmetlerini işinin ehli tecrübeli bir servis sağlayıcıya bırakmanın rahatlığını yaşarlar. İşletmelere; ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek sunabilmek için sözleşmeli hizmetler sunulmaktadır.

Sorununuz Varsa
     Çözümünüz Bizde
Uzaktan Yardım
     Programını İndirin
Uzaktan Yardım
   
Servisteki ürününüzü
buradan takip edin
Yeniliklerden
     Haberdar Olunapple acer asus ben-q casper compaq dell fujitsu hp IBM lenovo LG samsung toshiba sony vaio