Şirket Profili

Apple

     Factor Bilgisayar Apple sistemleri ve ürünleri ile ilgili, donanımlı ve yetkili personeli ile profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir. Dünya ile aynı anda Apple sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere sunmaktadır. Apple Uluslararası sertifikalarımız olup Apple konusunda tam yetkiliyiz.

Factor Bilgisayar olarak biz ihtiyaçlarınızı aynı anda, hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz!

Genellikle Servis süreleri 1-3 gün arası değişebilir. iPad servisleri ise 2-4 gün arası servis süreleri değişiklik gösterebilir. Gerekli yedek parçalar genellikle stoklarımızda mevcuttur. Sipariş ile gelen parçalarda tamir onarım servis işlemleri siparişin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlarımız sizin de bütçenize uyarsa iPad Apple Macbook iMac cihazın gerekli teknik servis, tamiri, onarım işlemleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.

Apple ailesinden iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 1 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır. Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

İstanbul Avrupa Yakasında Apple için bakım onarım işlemlerini ciddiyetle gerçekleştiren nadir firmalardan birisiyiz. Söz konusu bilgisayarların elektronik birimleri konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli teknik kadroya sahip bulunmaktayız. Teknoloji anlamında gelişmelere ve yeniliklere hakim durumdayız. Gerekli teknik tamir, bakım onarım faaliyetlerini uzman altyapı sayesinde sağlamaktayız. Şirket olarak, hizmet kalitesini yükseltmiş, her zaman için müşteri memnuniyetini benimsemiş bulunmaktayız. Ayrıca, komple donanım yazılım ve işletim sistemlerinin tüm uygulamalarına dair gelişmeleri çok yakından takip etmekteyiz. Bize teslim ettiğiniz arızalı bilgisayar ve donanım üniteleri, ilgili birimimizce, itinayla incelenmektedir. Bunlar için gerekli teknik işlemler yapılıp müşterilerimize tekrar teslim edilmektedir.

iPad
Mac,IMAC,Macbook
Yedek Parça/Aksesuar
iPhone
Sorununuz Varsa
     Çözümünüz Bizde
Uzaktan Yardım
     Programını İndirin
Uzaktan Yardım
   
Servisteki ürününüzü
buradan takip edin
Yeniliklerden
     Haberdar Olunapple acer asus ben-q casper compaq dell fujitsu hp IBM lenovo LG samsung toshiba sony vaio